Co oferuje program partnerski Dotpay?

Firma Dotpay od 2001 roku działa na polskim rynku specjalizując się w usługach dla sektora e-Commerce. Przez 17 lat pracy razem z dynamicznie rozwijającym się działem usług w sieci oferuje swoim Klientom najnowsze rozwiązania z dziedziny płatności bezgotówkowych. Ale to nie wszystko, bo firma Dotpay nie zapomina o użytkownikach, którzy preferują starsze metody i kontynuuje udostępnianie także zapomnianych już przez wielu biznesmenów form zapłaty – np. płatności IVR. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i zastanawiasz się, z którą agencją rozliczeniową podjąć współpracę, rozważ Dotpay. Dzisiaj opowiemy Ci o tym, jakie korzyści płyną ze skorzystania z ich oferty. Koniecznie przeczytaj poniższy artykuł!

Po pierwsze, bogactwo form płatności dla Twojego klienta

Jak już wspomnieliśmy, Dotpay udostępnia kilkadziesiąt form płatności bezgotówkowych. Do najbardziej popularnych należą zwykłe przelewy internetowe oraz tzw. szybkie przelewy. Coraz częściej wybiera się także płatności kartą płatniczą i korzystanie z różnych metod skracania ścieżki płatności, jak np. Masterpass, Visa Checkout, one-click-pay, automatyczne wypełnianie formularza czy bijący rekordy popularności i wielofunkcyjny Blik. Dotpay honoruje także różne płatności przez telefon, IVR, Premium SMS czy prepaid. Można skorzystać z płatności odroczonych, systemu rat, płatności cyklicznych, stałych zleceń czy systemu zwrotów. Oferta Dotpay wypada korzystnie, jeśli spojrzymy na przelewy zagraniczne i przewalutowania – dzięki czemu posiadając sklep internetowy jesteś przygotowany na klienta zagranicznego. Mnogość metod płatności i funkcjonalności zdecydowanie przemawia na plus tej firmy.

Po drugie, oferta dobierana jest indywidualnie do Twojego przedsiębiorstwa

Na oficjalnej stronie Dotpay możemy znaleźć informację, że posiadając jakikolwiek serwis internetowy, a także np. pasaż handlowy, system rezerwacji czy oprogramowania, możesz podjąć współpracę. W Dotpay nie ma stałej opłaty abonamentowej, ale indywidualnie ustala się zakres usług, z którego chcesz korzystać. Możesz liczyć na świetną fachową pomoc w personalizowaniu oferty. 

Po trzecie, masz możliwość zarabiania

Wspólpracując z Dotpayem możesz zarabiać na każdej transakcji! Jak to możliwe? Program partnerski umożliwia partnerom tzw. zarabianie cykliczne w ramach polecania usługi Dotpay klientom Twojego przedsiębiorstwa. Warunkiem jest podpisane umowy partnerskiej oraz polecanie partnera, a dzięki temu, że klienci za pośrednictwem Twojego serwisu założą konta w Dotpay, Ty otrzymasz prowizje od transakcji. Jak to zrobić? Jeśli prowadzisz serwis internetowy, powinieneś wyprofilować reklamy zgodne z treścią Twojego serwisu. Zwykle działa to na zasadzie linków afiliacyjnych - użytkownik wchodzi na Twoją stronę, klika w link afiliacyjny prowadzący do sklepu internetowego, robi w nim zakupy i realizuje płatność, a Ty dostajesz za to prowizję. Dlatego bardzo ważne jest dobranie oferty sklepów do treści zamieszczanych na Twoim serwisie, bo raczej nie zainteresujesz użytkowników wrzuceniem reklamy smoczków dla dzieci, jeśli prowadzisz serwis o lusksusowych samochodach.

Zawsze stawiaj na jakość

Ludzie zawsze wracają do serwisów, w których zostali dobrze obsłużeni. Dlatego jako przedsiębiorca powinieneś dbać o jakość wykonywanych usług, a przy tym - o jakość usług, których udzielają Ci firmy partnerskie. Wybierając ofertę firmy Dotpay możesz być pewien, że to dobra inwestycja. Zatem jeśli szukasz agencji rozliczeniowej, koniecznie zapytaj Dotpay o ofertę specjalnie dla Ciebie.

 

 

 

 

Autor

Justyna Stankiewicz

Pracuję w branży e-commerce. Zajmuję się reklamą oraz kreowaniem wizerunku marki sklepu internetowego. Sklepy internetowe to przyszłość, powstaje ich coraz więcej i więcej.

Zobacz również