Na co może liczyć sprzedawca wybierając usługi firmy Dotpay?

Odniesienie sukcesu w mocno konkurencyjnym świecie e-commerce jest marzeniem niejednego sprzedawcy. Aby osiągnąć ten cel, należy jednak nastawić się na wytężoną pracę oraz spore inwestycje. Jedną z najważniejszych decyzji stojących przed każdym, kto prowadzi biznes w sieci, jest wybór właściwego dostawcy usług płatniczych. Do najbardziej popularnych na naszym rodzimym rynku płatności należy firma Dotpay. Dlaczego warto korzystać z jej usług?

Zaoferuj swoim klientom komfortowe transakcje

E-klient to nieco inny model konsumenta, niż klient tradycyjny. Dla niego najważniejszą kwestią jest wygoda. Sprzedawca internetowy nie może liczyć na to, że jego klienci podejmą jakiekolwiek zbędne czynności, aby sfinalizować zakup. Raczej opuszczą stronę sklepu, niż narażą się na niewygodę. Bo e-klient to klient ceniący wygodę. Z Dotpay możemy oferować swoim klientom naprawdę szybki i sprawny proces zakupowy. Bez długich formularzy, konieczności wpisywania setek danych, konieczności zarejestrowania się w sklepie. Dotpay posiada w ofercie blisko 200 różnych metod płatności. Wszystkie charakteryzują się szybkością i łatwością dokonania transakcji. Wybierając je możemy stać się konkurencyjni na tym trudnym, wypełnionym po brzegi innymi sklepami online, rynku. 

Wiarygodność przede wszystkim

Wybranie sprawdzonego dostawy usług płatniczych, jakim z pewnością jest Dotpay pozwoli nam budować wiarygodność sklepu. Operator, za pośrednictwem, którego sprzedajemy swoje towary czy usługi wpływa na nasz wizerunek. Zaufany operator dla klientów oznacza zaufany sklep. Sklep online musi być wiarygodny, gdyż właśnie ta przesłanka decyduje w znacznej mierze o decyzji klienta. Nie przekonają go niskie ceny i korzystne rabaty, jeśli nasz sklep będzie miał złą opinię czy negatywne komentarze. Klienci zwracają uwagę na wiele rzeczy. Liczy się dla nich bezawaryjność systemu płatniczego, możliwość łatwego kontaktu ze sprzedawcą oraz szybkie dostawy. Te wszystkie warunki spełnimy korzystając z usług Dotpay. 

Atrakcyjne ceny

Nie da się ukryć, że im mniejsze koszty transakcji, tym większy nasz zysk. Korzystając z usług Dotpay musimy, rzecz jasna, zapłacić określoną prowizję, ale możemy liczyć na naprawdę korzystne ceny. Dotpay jest dostawcą niezwykle elastycznym, wychodzącym na wprost potrzebom swoich klientów. Z pewnością zaproponuje nam atrakcyjną umowę. Płacimy, ale mamy w pakiecie cały zestaw różnorodnych narzędzi płatniczych, które pozwalają nam zwiększać sprzedaż. Inwestycja w odpowiedni system płatniczy w bardzo szybkim czasie zwróci się, a my będziemy mogli dalej rozwijać swoją działalność. 

 

 

 

 

Autor

Jan Walcewicz

Studiowałem Finanse na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Później dostałem pracę w dużej firmie, gdzie zajmuję się finansami. Wszelkiego rodzaju płatności są mi bardzo dobrze znane. Jeżeli potrzebujesz porady-pisz.

Zobacz również