E-portfel. Charakterystyka SkyCash

Pewnie wielu z was słyszało ostatnio o portfelu elektronicznym? Zastanawiacie się czym jest ten wynalazek? Otóż e-portfele to nic innego jak specyficzna forma konta internetowego, stworzona z myślą o osobach prywatnych. Służy przede wszystkim jako miejsce do deponowania pieniędzy użytkownika. Aplikacja umożliwia wykonywanie e-przelewów oraz pozwala na przyjmowanie pieniędzy od innych użytkowników. To wszystko sprawia, że zakupy w sieci są jeszcze szybsze i wygodniejsze. Dzisiaj opowiemy o rodzaju e-portfela, zwanym SkyCash.

E-portfele to innowacyjne rozwiązania, które maksymalnie łączą w swoim działaniu funkcjonalność i bezpieczeństwo. Aplikacja SkyCash jest odpowiedzią na zmianę naszego tradycyjnego trybu życia. Twórcy wzięli pod uwagę fakt, że teraz większość naszego życia, łącznie z zakupami, przeniosła się do sieci, dlatego właśnie stworzyli wygodną aplikację na telefony komórkowe. SkyCash ułatwia codzienne życie, pozwalając na zaopatrywanie się we wszelkiego rodzaju bilety za pomocą smartfonu. Oto, jak działa SkyCash.

Czym jest SkyCash?

To aplikacja mobilna, która raz na zawsze pozwoli Ci pożegnać się z długimi kolejkami do kasy biletowej. Nie będziesz też więcej przejmować się parkometrami. SkyCash pozwala na kupowanie biletów komunikacji miejskiej za pośrednictwem telefony. Nie musisz już przejmować się tym, czy posiadasz drobne lub szukać gorączkowo biletomatu. To jednak nie wszystko, z aplikacją można nabywać bilety kolejowe – koniec ze stresem i pośpiechem na dworcu kolejowym. Równie atrakcyjne jest rozwiązanie, które pozwala na kupowanie biletów do Multikina na terenie całej Polski o każdej porze dnia. Po co stać w kolejce lub kłopotać się rejestracją? Wystarczy kod z aplikacji SkyCash i wchodzisz prosto na salę, by cieszyć się seansem. Jeśli do kina wybierasz się autem, za parking również zapłacisz przy użyciu aplikacji, bez konieczności szukania parkometru i drukowania bileciku.

Jak korzystać z SkyCash?

Wystarczy, że zainstalujesz aplikacje na swoim telefonie komórkowym. Możesz też wejść na stronę aplikacji i założyć konto w zaledwie 30 sekund. Szybko przekonasz się, jak wiele cennego czasu udało ci się zaoszczędzić wraz ze SkyCash i zapomnisz o tradycyjnym portfelu. Aplikacja jest całkowicie darmowa i gwarantuje jak najwyższy poziom bezpieczeństwa. Przelewy na konto użytkownika rówież są darmowe, a samo doładowanie trwa maksymalnie do dwóch dni roboczych. Warto zaznaczyć, że SkyCash działa bez zarzutów, pozwalając na bardzo szybkie nabywanie towarów i usług. Zintegrowanie z telefonem takich codziennych płatności jest niezwykle wygodne, ponieważ pozwala na elastyczną reakcję w każdym miejscu Polski o dowolnej godzinie.

 

 

 

Autor

Justyna Stankiewicz

Pracuję w branży e-commerce. Zajmuję się reklamą oraz kreowaniem wizerunku marki sklepu internetowego. Sklepy internetowe to przyszłość, powstaje ich coraz więcej i więcej.

Zobacz również