Zalety programu partnerskiego Dotpay

Zarabianie w Internecie wciąż budzi wiele kontrowersji. Jednak, mimo licznych wątpliwości, istnieją programy partnerskie, na których można bezpiecznie zarabiać. Jednym z nich jest z pewnością program partnerski Dotpay. Po zapisaniu się do niego wystarczy umieścić link do usług firmy Dotpay na swojej stronie internetowej lub blogu. Jeśli ktoś z naszych gości kliknie na link, po czym na stronie Dotpay dokona transakcji, my otrzymamy prowizję. Tylko tyle i aż tyle. System zapamiętuje, dzięki komu dany klient trafił do serwisu. Więc jeśli klient nie podejmie od razu decyzji o skorzystaniu z usług Dotpay, a wróci do serwisu po kilku dniach, my i tak dostaniemy swoją prowizję. 

Jak to działa?

Podstawą programu partnerskiego Dotpay jest system linków afiliacyjnych. Jako uczestnicy programu otrzymujemy indywidualnie wygenerowane i przypisane wyłącznie nam linki z kodami identyfikacyjnymi. Gdy nasi klienci klikają w te linki i z naszego polecenia dokonują rejestracji w Dotpay, my otrzymujemy prowizję od transakcji. Im więcej rejestracji dokonanych z naszego polecania i transakcji wykonanych przez nowych klientów, tym nasze zyski są wyższe. Dostęp do swoich zarobków mamy na bieżąco w specjalnym panelu partnera. 

Kto może korzystać z umowy partnerskiej Dotpay?

Program Dotpay to doskonała propozycja dla osób posiadających własne strony internetowe, serwisy, czy blogi, czyli miejsca, w których mogłyby polecać towary czy usługi opłacane za pośrednictwem Dotpay. Umowa partnerska Dotpay sprawdza się zwłaszcza w przypadku serwisów opartych o systemy rezerwacji np. biletów czy miejsc noclegowych. Doskonałą opcją, jeżeli chodzi o polecenia są pasaże handlowe oraz porównywarki cen. Program jest ogromną okazją do zarobienia pieniędzy przez blogerów. Z reguły osoby blogujące posiadają własne grono czytelników, którym mogą polecać towary i usługi i którzy chętnie korzystają z takich rekomendacji. Blogerzy dysponują, zatem swoim własnym, szerokim zapleczem. Dla przykładu, blogerka zajmująca się opisywaniem perfum może w ramach współpracy partnerskiej z Dotpay polecać perfumerie internetowe korzystające z płatności Dotpay.
Aby osiągnąć sukces w programie Dotpay nie wystarczy samo zamieszczenie linka na stronie i czekanie na chętnych klientów. Należy ich zachęcić do skorzystania z oferty danego sklepu, a co za tym idzie, usług płatniczych Dotpay. Aby tak się stało warto odpowiednio dobierać polecane produkty i usługi do swojej grupy docelowej. Możemy wówczas liczyć na wysoki wskaźnik konwersji. 
 

 

Autor

Jan Walcewicz

Studiowałem Finanse na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Później dostałem pracę w dużej firmie, gdzie zajmuję się finansami. Wszelkiego rodzaju płatności są mi bardzo dobrze znane. Jeżeli potrzebujesz porady-pisz.

Zobacz również