O działaniu Dotpay słów kilka

Firm obsługujących płatności na polskim rynku nie brakuje. Wyróżnia się wśród nich Dotpay, świadczący usługi i prowadzący rozliczenia płatności online. Doświadczenie Dotpay jest spore, gdyż firma powstała w 2011 roku. Zdążyła w tym czasie zdobyć odpowiednią renomę, a przede wszystkim zaufanie ogromnej rzeszy klientów, głównie sklepów internetowych. 

Propozycja dla przedsiębiorców z branży e-commerce

Prowadzenie działalności w sieci wcale nie jest łatwe. Przedsiębiorcy muszą liczyć się z koniecznością zarządzania transakcjami elektronicznymi. Usługi firmy Dotpay czynią ten proces w pełni zautomatyzowanym i cała pewnością bardziej bezpiecznym. 

Właściciele sklepów internetowych zyskują dzięki nim całkowitą kontrolę nad przepływem środków pieniężnych. Dotpay to jednak nie tylko korzyści dla sprzedawców, ale i kupujących, którzy bez konieczności zakładania konta, szybko i sprawnie zlecają przelew odpowiedniej kwoty za zakupy.

Dotpay ułatwia prace księgową, dostarcza, bowiem szeregu niezwykle przydatnych narzędzi. Przedsiębiorca może z jego pomocą generować okresowe raporty płatności w wybranych przez siebie formatach np. TML, CVS, TXT czy PDF. 

Firma Dotpay ułatwia transakcje zagraniczne, oferując płatności w wielu walutach. To ogromne ułatwienie dla firm wychodzących ze swoją ofertą na rynki zagraniczne. Interfejs użytkownika wyświetlany jest w aż 9 różnych językach. Poza językiem polskim, obsługiwany jest język angielski, niemiecki, francuski, a nawet bułgarski. 

Funkcjonalności oferowane przez Dotpay

Firma Dotpay proponuje swoim klientom wiele funkcjonalności ułatwiających rozliczenia z klientami. Do najbardziej popularnych należą: skracanie ścieżki płatności, płatności typu one-click, płatności cykliczne, płatności kartą przez telefon w systemie IVR, generowanie raportów i eksport danych, dedykowane linki do płatności, pasaże, multiwpłaty, automatyzacja zwrotów oraz przypominanie o dokończeniu transakcji. Biznes prowadzony w sieci nie musi oznaczać mozolnej pracy nad każdym z jego aspektów. Wiele czynności można zautomatyzować. 

Dotpay to również wyjątkowo atrakcyjny program partnerski. Podpisując umowę partnerską z serwisem, przedsiębiorca może zaoferować swoim klientom bardzo korzystne warunki obsługi transakcji, a jednocześnie bez większego wysiłku zarabiać na każdej płatności. Program partnerski Dotpay to doskonała propozycja dla właścicieli serwisów internetowych, systemów rezerwacyjnych czy pasaży handlowych. Współpraca z tak renomowaną firmą, jak Dotpay z pewnością się opłaca. 

 

 

 

 

Autor

Jan Walcewicz

Studiowałem Finanse na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Później dostałem pracę w dużej firmie, gdzie zajmuję się finansami. Wszelkiego rodzaju płatności są mi bardzo dobrze znane. Jeżeli potrzebujesz porady-pisz.

Zobacz również