Dotpay - płatności przyjazne dla firm

Usługi serwisu Dotpay są powszechnie znane na rynku płatności internetowych. Istnieje on od 2001 roku, jednak pod obecną nazwą funkcjonuje od 2008 roku. Należy z całą pewnością do liderów wśród firm zajmujących się obsługą finansową. Popularny jest nie tylko w Polsce, ale i w krajach europejskich. Liczba obsługiwanych przez niego transferów pieniężnych jest imponująca.

Co skłania do korzystania z usług serwisu Dotpay?

Właściciele firm działających w sieci doskonale zdają sobie sprawę z tego, że bezpieczne i wygodne płatności to jeden z filarów sukcesu w tym biznesie. Serwis Dotpay oznacza dla nich pełne, i co najważniejsze, całkowicie zautomatyzowane, zarządzanie transakcjami online. Każda firma jest w stanie w łatwy i szybki sposób kontrolować wszelkie transakcje, bez względu na ich liczbę. Taki monitoring daje ogromne poczucie bezpieczeństwa i usprawnia przepływ informacji. Dużo łatwiejsza staje się dzięki temu praca księgowa. 

System jest w stanie dostarczyć raporty płatności w rozmaitych formatach od TXT, przez TML, CVS, po PDF. Możliwa jest również obsługa transakcji w obcych walutach. Dotpay stanowi, więc doskonałą propozycję dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą świadczyć swoje usługi i sprzedawać swoje produkty na rynkach zagranicznych. Ogromnym atutem serwisu jest jego interfejs użytkownika dostępny w 9 wersjach językowych. Serwis obsługiwany jest w języku polskim, angielskim, niemieckim, włoskim, francuskim, hiszpańskim, rosyjskim, czeskim oraz bułgarskim.

O ofercie Dotpay słów kilka

Oferta serwisu jest niezwykle atrakcyjna pod względem cenowym. Korzystanie z Dotpay nie wiąże się z żadnymi opłatami instalacyjnymi i rejestracyjnymi. W ramach usług serwisu firmy otrzymują również bezpłatną pomoc i dokumentację techniczną.

Dotpay gwarantuje obsługę różnych kart płatniczych, między innymi Visa, MasterCard, JCB, American Express, Visa Electron oraz Maestro. Obsługa przelewów transferowych oraz przelewów online jest jedną z najszerszych dostępnych obecnie. Serwis umożliwia obsługę wpłat zarówno za pomocą dowolnych przelewów bankowych, jak i przekazów pocztowych. Pozwala także na realizację płatności przy użyciu urządzeń mobilnych. Dotpay zapewnia również obsługę usług SMS Premium, MMS Premium oraz Pay per Call. 

Autor

Justyna Stankiewicz

Pracuję w branży e-commerce. Zajmuję się reklamą oraz kreowaniem wizerunku marki sklepu internetowego. Sklepy internetowe to przyszłość, powstaje ich coraz więcej i więcej.

Zobacz również