Sklepy w Galerii Łomianki – zobacz, które salony warto poznać!

​Jeżeli chcesz odświeżyć swoją garderobę, oto najlepsza na to okazja! Wiele wspaniałych salonów czeka na nas w popularnej Galerii Łomianki – zobacz, które z nich warto odwiedzić w konkretnej sytuacji.

Jeżeli poszukujemy odpowiedniej biżuterii, czy to dla siebie, czy w ramach prezentu, Galeria Łomianki ma nam do zaoferowania naprawdę sporo. Przede wszystkim, czekają na nas dwa naprawdę znakomicie wyposażone salony, W. Kruk oraz Jubitom. Pamiętajmy, że do salonów W. Kruk możemy również zamawiać produkty z ich sklepu internetowego, co jest o tyle ważne, że czasem czekają tam na nas naprawdę znakomite promocje!

Jeżeli poszukujemy dla siebie zegarka, doskonałym wyborem może okazać się salon Time Station.

Również w przypadku obuwia, oferta, na którą trafimy, naprawdę jest bogata. Niezależnie od tego, czy szukamy butów po prostu codziennych, buty elegiackich czy może typowego obuwia sportowego, na pewno odpowiedni dla siebie model i rozmiar znajdziemy właśnie w Galerii Łomianki.

Czekają tu na nas nie tylko salony, których oferta zawiera obuwie m.in. popularne oraz tanie, takie, jak CCC, ale nie brakuje tu również oferty dla tych, którzy preferują wyższą półkę – dla nich dobrym wyborem będzie Wojas lub Ryłko. Jeżeli poszukujemy obuwia sportowego, dobrym wyborem będzie salon Sizzer.

W przypadku klasycznych sklepów z odzieżą wybór jest wręcz ogromny, niezależnie od tego, czy szukamy odzieży męskiej, czy też damskiej. Nie brakuje tutaj popularnych marek, takich jak Carry, H&M czy Diverse. Jeżeli szukamy czegoś z wyższej półki, czekają na nas salony Adidas, Bytom czy Lavard.

Dodatkowo, pamiętajmy o obecności salonów Promod, Reserved czy Mohito.

Pełną listę dostępnych sklepów znajdziecie pod adresem https://galerialomianki.pl/sklepy/.

Autor

Justyna Stankiewicz

Pracuję w branży e-commerce. Zajmuję się reklamą oraz kreowaniem wizerunku marki sklepu internetowego. Sklepy internetowe to przyszłość, powstaje ich coraz więcej i więcej.

Zobacz również