Na jakie usługi można liczyć wybierając Dotpay?

Dotpay, jeden z najprężniej działających na polskim rynku płatności dostawców usług płatniczych jest często wybierany przez naszych rodzimych przedsiębiorców z branży e-commerce. Z czego to wynika? Przede wszystkim z ogromnej rozpiętości dostępnych usług płatniczych i szeregu funkcjonalności, które są w stanie zmienić całkowicie oblicze każdego biznesu online. Chcąc zatem zwiększyć swoją sprzedaż i zmniejszyć liczbę koszyków porzucanych przed finalizacją transakcji, sprzedawcy powinni dokładnie przyjrzeć się proponowanym przez Dotpay rozwiązaniom.

Usługi Dotpay 

Firma Dotpay obsługuje płatności najpopularniejszymi kartami takimi, jak Visa, Visa Electron, Master Card czy Maestro. Płatności kartowe stają się coraz powszechniejszym sposobem zapłaty za towary kupowane w sieci. Klienci doceniają ich szybkość, wygodę oraz bezpieczeństwo. 

I to właśnie kwestie bezpieczeństwa przekonują wielu klientów do skorzystania z usług firmy Dotpay. Transakcje kartowe realizowane z jej pośrednictwem posiadają zabezpieczenia na najwyższym poziomie. Dotpay posiada certyfikaty takie, jak PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) Level 1 oraz Thawte Web Server Certificate (Extended Validation). Do popularnych funkcjonalności związanych z transakcjami kartowymi należą płatności jednym kliknięciem, płatności cykliczne, płatności walutowe oraz płatności kartą przez telefon w module IVR.

Dotpay oferuje również coraz bardziej popularne portfele cyfrowe np. Masterpass. Ta forma płatności została udostępniona przez MasterCard. Po skonfigurowaniu, wystarczy zalogowanie się do systemu MasterPass i zatwierdzenie transakcji PINEM. Klienci nie są już zmuszeni za każdym razem podawać danych swojej karty.

Właścicielom sklepów internetowych zależy także na możliwości zintegrowania procesu płatności z systemem bankowym. Logując się do dobrze znanego systemu bankowości elektronicznej swojego banku, klient zyskuje większą pewność siebie i poczucie bezpieczeństwa. Cała transakcja przebiega sprawniej, gdyż wszystkie dane wypełniane są automatycznie. Przelewy transferowe są szybkie i wygodne. 

Dotpay oferuje też całą gamę rozmaitych rozwiązań dla klientów mobilnych. BLIK, Płacę z IKO, mPay to tylko niektóre z popularnych aplikacji mobilnych proponowanych przez polskiego operatora. Docenią je z pewnością klienci, którzy chcą szybko i łatwo płacić za zakupy przy pomocy swojego smartfona. Ciekawą propozycją Dotpay są także systemy rat online pozwalające na zakupy towarów o większej wartości i rozłożenie płatności w czasie. 

 

 

Autor

Justyna Stankiewicz

Pracuję w branży e-commerce. Zajmuję się reklamą oraz kreowaniem wizerunku marki sklepu internetowego. Sklepy internetowe to przyszłość, powstaje ich coraz więcej i więcej.

Zobacz również