Dotpay - płatności przyjazne dla firm

Serwis Dotpay świadczy usługi i prowadzi rozliczenia płatności online. Na rynku istnieje już od 2001 roku. Jednak do 2008 roku działał pod nazwą AllPay. Wśród firm zajmujących się obsługą finansową można go uznać za niekwestionowanego lidera, zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Obsługuje ogromną liczbę transferów pieniężnych w sektorze sprzedaży internetowej.

Dlaczego warto korzystać z Dotpay

Dotpay to po prostu bezpieczne i wygodne rozwiązanie dla wszystkich firm prowadzących działalność w sieci. Oferuje pełne i całkowicie zautomatyzowane zarządzanie transakcjami elektronicznymi. Firma może dzięki temu prowadzić łatwy i szybki monitoring transakcji. Przepływ środków finansowych jest, więc pod jej całkowitą kontrolą. Osoby dokonujące płatności nie muszą się rejestrować, co jest ogromnym ułatwieniem i z pewnością jednym z aspektów zachęcających do skorzystania z usług danej firmy. Dotpay oznacza również ułatwienie pracy księgowej. System generuje raporty płatności w różnych formatach, np. TML, CVS, TXT, PDF. Firma proponuje również pełną obsługę transakcji zagranicznych oraz obsługę transakcji w walutach obcych. To solidny argument dla przedsiębiorców, którzy chcą świadczyć swoje usługi nie tylko na rodzimym rynku. Interfejs użytkownika dostępny jest aż w 9 różnych wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej, włoskiej, francuskiej, hiszpańskiej, rosyjskiej, czeskiej i bułgarskiej. Do skorzystania z usług serwisu zachęcają również atrakcyjne ceny. Dotpay nie pobiera opłat instalacyjnych i rejestracyjnych. W razie problemów oferuje również bezpłatną pomoc oraz dokumentację techniczną. Porównując prowizje serwisu Dotpay z prowizjami innych firm obsługujących płatności elektroniczne można stwierdzić, że są one jednymi z najniższych.

Oferta serwisu Dotpay

Oferta Dotpay jest niezwykle szeroka i elastyczna. Dotpay zapewnia obsługę wielu kart płatniczych, a wśród nich Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Dinners Club, American Express, Maestro i Visa Electron. Gwarantuje firmom najszerszą z możliwych obsługę przelewów transferowych, a także przelewów online. Zapewnia obsługę wpłat za pomocą dowolnego przelewu bankowego oraz przekazów pocztowych. Proponuje również cały szereg uzupełniających kanałów płatności takich, jak Moje Rachunki, Zapłać w Żabce, Ukash. Zajmuje się także realizacją płatności za pośrednictwem telefonu komórkowego. Dostarcza też coraz bardziej popularne wśród konsumentów usługi SMS Premium, MMS Premium oraz Pay per Call.

Bezpieczeństwo transakcji w Dotpay

O profesjonalizmie firmy świadczy również jej podejście do kwestii bezpieczeństwa. Dotpay może pochwalić się uznanymi certyfikatami bezpieczeństwa. Korzystając z jego usług można być pewnym, że dane osobowe użytkowników będą całkowicie bezpieczne. Firma stworzyła autorskie aplikacje, które pozwalają uniknąć płatności skradzioną czy niestrzeżoną kartą. Ryzyko wyłudzeń jest ograniczone do minimum. Wszystko za sprawą wyjątkowego systemu monitorowania transakcji. 

 

Autor

Justyna Stankiewicz

Pracuję w branży e-commerce. Zajmuję się reklamą oraz kreowaniem wizerunku marki sklepu internetowego. Sklepy internetowe to przyszłość, powstaje ich coraz więcej i więcej.

Zobacz również