Zakładam, że prowadzisz swój własny sklep internetowy i szukasz sposobu na maksymalizację zysków. Zakładam też, że próbowałeś już wszystkich form reklamy i choć wiele z nich okazało się skutecznych - dla Ciebie to jednak wciąż za mało. Jeżeli chcesz zwiększyć zyski ze swojego sklepu internetowego, to poniżej dowiesz się kilku informacji o płatnościach online, które w branży e-commerce mają niebagatelne znaczenie.
Czy wiesz, czego oczekuje od Ciebie konsument?
Jeżeli prowadzisz swój sklep internetowy, to zapewne chciałbyś się dowiedzieć, czego oczekują od Ciebie klienci. Już Ci podpowiadamy - oczekują oni maksimum komfortu i minimum papierologii, która w branży e-commerce oznacza czytanie przydługich treści. Twoi konsumenci oczekują też błyskawicznych płatności online, które najczęściej definiują atrakcyjność sklepu internetowego.
Co powinieneś wiedzieć o płatnościach online
Jeśli chcesz zapewnić przyszłość swojemu sklepowi internetowemu, powinieneś wprowadzić takie płatności, które będą maksymalizować efektywność jego funkcjonowania. Twój konsument chciałby w ciągu jednej minuty po prostu coś zakupić i za to zapłacić. Implementując bramkę płatności na swojej platformie zagwarantujesz klientom mnóstwo swobody, a jeśli wprowadzisz płatności odroczone (towar kupujesz dziś, a płacisz za niego w ciągu kilku kolejnych dni), to zapewne Twój sklep będzie w pełni funkcjonalny.
Przyszłość zależy od płatności
Nie ładny design, nie funkcjonalna porównywarka produktów - to sposób płatności ma obecnie największe znaczenie w branży e-commerce. Jeśli zapewnisz swoim konsumentom usługi takich operatorów jak chociażby Dotpay - bardzo szybko odczujesz różnicę. W portfelu!
Autor
Jan Walcewicz
Studiowałem Finanse na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Później dostałem pracę w dużej firmie, gdzie zajmuję się finansami. Wszelkiego rodzaju płatności są mi bardzo dobrze znane. Jeżeli potrzebujesz porady-pisz.
Polecamy
Najnowsze
Wniosek o upadłość gospodarczą
Sam fakt zaistnienia niewypłacalności przedsiębiorcy nie jest jednoznaczny z jego upadłością. Orzeczenie w tej sprawie zależy od decyzji sądu... [...]