Wszystko to, co powinieneś wiedzieć o systemie MasterPass!

MasterPass to nic innego jak coraz bardziej popularny oraz dostępny w wielu bankach „portfel elektroniczny”. Zastanawiasz się jak działa taka e-portmonetka? No cóż, jej działanie jest bardzo proste, a przede wszystkim szybkie. Tak naprawdę jedyne co musisz zrobić to zarejestrować swoje karty płatnicze w systemie – i gotowe! Największym plusem tego elektronicznego portfela jest to, że nie jesteś zmuszony za każdym razem sięgać po kartę oraz po raz któryś z rzędu wpisywać swoje danie. Dzięki systemowi MasterPass możesz zrobić oraz zapłacić za swoje zakupy bardzo szybko – jedyne czego będziesz potrzebował to login do swojego elektroniczngo portfela, kod PIN i jedno kliknięcie! Czyż to nie jest banalnie proste?

Bądź nowoczesny! Z technologią MasterPass nie musisz brać ze sobą portfela jak idziesz do sklepu!

Czasy, kiedy musieliśmy wyskoczyć na przykład - na chwilę do sklepu, ale portfel nie mieścił się nam w kieszeni, więc zabieraliśmy od razu całą torebkę – już dawno minęły. Jeśli tylko posiadasz takie urządzenia jak smartfon, tablet czy komputer oraz konto w MasterPass – to możesz bez limitu robić zakupy w Internecie i w sklepach stacjonarnych, a takżę cieszyć się mobilnością Twojego nowego e-portfela. Dodatkowym plusem systemu MasterPass jest również to, że działa on nie tylko w Polsce, ale w każdym miejscu na świecie i co najważniejsze jest za darmo! MasterPass to połączenie nowoczesności, szybkości oraz wygody w jednym!

Szybki dostęp do płatności online!

Aby użyć swojego nowego wirtualnego portfela wystarczy, że sklep internetowy w którym dokonujesz zakupów ma oznaczenie z logiem MasterPass. W ten sposób swoje zakupy możesz robić nawet w trakcie podróżowania, powrotu do domu tramwajem czy siedząc w pracy. Nie musisz specjalnie wyjmować karty z portfela i zastanawiać się nad którym, który numer z tej karty należy wpisać. Zakupy przez Internet nigdy nie były tak proste i wygodne jak z systemem MasterPass!

Czy system MasterPass jest bezpieczny?

Jest to dobre pytanie, które zapewne zadaje sobie wielu z Was. Otóż możecie spać spokojnie, ponieważ wszystkie konta, które należą do systemu MasterPass są doskonale chronione. O bezpieczeństwo waszych e-portfeli dba wielowarstwowy system zabezpieczeń, którego nie jest łatwo ominąć. Już przy samej rejestracji, kiedy to użytkownik dodaje swoją kartę – jest on weryfikowany, a co za tym idzie tylko on może korzystać z portfela w systemie MasterPass. Następnym, ważnym zapieczeniem, jest nadawanie własnego kodu PIN, który zna tylko sam użytkownik, więc nawet jeżeli ktoś ukradł by Ci telefon – to jeśli nie zna Twojego kodu PIN to nie jest w stanie nic zrobić na Twoim koncie.

 

 

 

Autor

Jan Walcewicz

Studiowałem Finanse na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Później dostałem pracę w dużej firmie, gdzie zajmuję się finansami. Wszelkiego rodzaju płatności są mi bardzo dobrze znane. Jeżeli potrzebujesz porady-pisz.

Zobacz również