Program partnerski Dotpay

Bez większych obaw możemy stwierdzić, że znaczna większość z nas widzi przewagę zakupów online nad tradycyjnymi, stacjonarnymi sklepami. W zasadzie z dnia na dzień coraz większa grupa klientów przekonuje się do tej formy nabywania towarów. Dlaczego? Otóż przyciąga ich przede wszystkim prostota, wygoda, szybkość transakcji, jak również realizacji zamówienia oraz zdecydowanie niższe ceny niż w tradycyjnych sklepach. Jednak to nie tylko samych e-klientów przybywa, również zwiększa się liczba e-przedsiębiorstw, co oznacza, że bitwa o klienta jest naprawdę trudna i wymagająca. Jak e-przedsiębiorca może pomóc sobie w walce z konkurencją? Skorzystać z programu partnerskiego Dotpay!

Współczesny e-konsument jest wymagający i zrażony złą obsługą szybko zmienia e-sklep na inny. Doprowadziło to do sytuacji, w której e-przedsiębiorcy muszą liczyć się z wysoką konkurencją na e-rynku. Na szczęście klienci korzystający z internetowej formy zakupów posiadają pewne charakterystyczne cechy i potrzeby, do których można zaliczyć potrzebę jak najkrótszej ścieżki płatności. Jak jednak zapewnić swoim klientom szeroki wybór szybkich płatności? Zacznij od współpracy partnerskiej z Dotpay! Każdy, kto posiada własny sklep, serwis internetowy, system rezerwacji, pasaż handlowy czy oprogramowanie sklepów internetowych może rozpocząć wygodną współpracę partnerską. Co więcej, dzięki podpisaniu umowy partnerskiej, e-przedsiębiorcy będą mogli zaoferować swoim klientom promocyjne warunki obsługi transakcji oraz zarabiać na każdej płatności!

Wdróż płatności bezgotówkowe

Wdrożenie obsługi płatności bezgotówkowych w e-przedsiębiorstwie polega między innymi na instalacji terminali do przyjmowania płatności kartami bądź systemu obsługi różnych płatności online. Warto dodać, że cały ten proces jest bardzo łatwy. Na rynku istnieje wiele firm, u których można zamówić taką usługę wraz z odpowiednim serwisem – do nich należy właśnie Dotpay. Pierwszym krokiem ze strony zainteresowanego e-przedsiębiorcy powinien być kontakt z bankiem, w którym prowadzi rachunek i sprawdzenie, czy nie oferuje on usługi, jak np. instalacja terminali do obsługi kart płatniczych w jego sklepie. W sytuacji, gdy przedsiębiorca chce przyjmować płatności online na własnej stronie internetowej, najlepiej jeśli skorzysta z usług certyfikowanego pośrednika płatności online Dotpay, który oferuje całą gamę różnych form płatności.

Szeroki wachlarz możliwości

Opracowując strategię biznesową dla e-przedsiębiorstwa warto pamiętać, że proces finalizacji zakupu powinien być przede wszystkim łatwy w obsłudze dla klienta i niebudzący obaw co do jego bezpieczeństwa. Na rynku e-commerce znajdziemy wiele opcji, które pozwalają na szybkie płacenie online. Chodzi tu głównie o przelewy pay-by-link, karty płatnicze oraz zwykłe transfery z rachunków bankowych, z których mogą korzystać klienci e-sklepu. Przelew to obecnie najpopularniejsza forma płatności, w której sprzedawca podaje tylko numer rachunku, przy czym nie jest obciążany żadnymi dodatkowymi opłatami, a kupujący są bezpieczni, ponieważ nie będą narażeni na ujawnienie swoich poufnych danych. Tego rodzaju formy płatności online są skupiane przez specjalnych operatorów pośredniczących w ich wykonaniu, jak właśnie Dotpay. Dla przedsiębiorców będzie to idealna forma na nawiązanie współpracy, w której to operator pośredniczy w rozliczeniach i oferuje przedsiębiorcy kompletny zestaw usług oraz jest odpowiedzialny za sprawność i bezpieczeństwo wszystkich e-transakcji. Ponadto przedsiębiorca przyjmujący płatność, otrzymuje zestawienia wszystkich dokonanych operacji na swój rachunek bankowy, z tym, że pomniejszone o niską prowizję.

 

 

 

 

Autor

Jan Walcewicz

Studiowałem Finanse na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Później dostałem pracę w dużej firmie, gdzie zajmuję się finansami. Wszelkiego rodzaju płatności są mi bardzo dobrze znane. Jeżeli potrzebujesz porady-pisz.

Zobacz również