Płatności internetowe Dotpay

Zintegrowane płatności internetowe Dotpay – istniejące na rynku już od 2001 roku - stanowią najlepsze, najprostsze i zarazem najwyżej klasy rozwiązanie dla wszelkiego typu sklepów internetowych i innych podmiotów e-biznesu. Korzyści związane z wprowadzeniem tej usługi są bardzo duże.

Przede wszystkim Dotpay w znaczący sposób zwiększa komfort klienta sklepu. Możliwość wyboru spośród wielu metod płatności jest dla klientów znaczącą zaletą sklepu internetowego, a wysoki poziom zabezpieczeń, gwarantowany przez liczne przyznane Dotpay certyfikaty, wpływa na zadowolenie z zakupów. Możliwość natychmiastowego opłacenia usługi lub produktu wiąże się z oszczędnością czasu i sprawia, że zakupy są jeszcze bardziej komfortowe.

Dotpay pozwala na obsługę aż 143 kanałów płatności! Wśród nich znalazły się między innymi: wszystkie najpopularniejsze karty płatnicze (w tym Visa, MasterCard, Maestro, JCB, Diners Club), szybkie transfery on-line z większości banków obecnych w Polsce, płatności gotówkowe (na przykład w Żabce lub na poczcie), a także portmonetka PayPal i płatności mobilne (w tym BLIK, SkyCash).

Dotpay obsługiwany jest za pośrednictwem serwisu online o dużej funkcjonalności, który pozwala między innymi na szybkie przelewy środków, natychmiastowe generowanie potwierdzeń zapłaty, zarządzanie płatnościami i łatwą obsługę zwrotów.

Dotpay nie jest związany z żadnymi stałymi, z góry określonymi opłatami. Jedyną opłatę stanowi indywidualnie dostosowana do użytkownika niska prowizja od każdej transakcji. Jej wartość zależy między innymi od charakteru działalności, wysokości obrotów oraz wartości transakcji.

W ramach dostępnego bezpłatnie pakietu usług, użytkownik Dotpay może korzystać z profesjonalnego systemu zarządzania płatnościami, dostosowywalnego systemu powiadomień, pomocy technicznej i wdrożeniowej, oraz aplikacji mobilnej, dostępnej zarówno na system Android, jak i iOS.

Wprowadzenie systemu Dotpay stanowi sposobność do rozwoju biznesu. Ze względu na olbrzymi wybór sklepów internetowych, kupujący przywiązują coraz większą wagę do komfortu zakupów – a ten ulega znaczącej poprawie, kiedy sklep oferuje zintegrowany, bezpieczny system szybkich płatności, który umożliwia dokonywanie ich przy pomocy ponad 100 różnych kanałów.

 

Autor

Jan Walcewicz

Studiowałem Finanse na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Później dostałem pracę w dużej firmie, gdzie zajmuję się finansami. Wszelkiego rodzaju płatności są mi bardzo dobrze znane. Jeżeli potrzebujesz porady-pisz.

Zobacz również