Sprawne zarządzanie płatnościami? To proste!

Każdy właściciel sklepu internetowego doskonale wie, jak ważnym narzędziem jest system płatności online. To dzięki niemu dokonywanie szybkich przelewów internetowych czy płatności kartą staje się niezwykle proste, szybkie i bezpieczne. Jednak pojawia się pytanie, który system płatności będzie najlepszy dla naszej firmy? Bez względu na rodzaj prowadzonej działalności nasze potrzeby i oczekiwania powinien zaspokoić Dotpay, który jest niewątpliwym liderem na rynku płatności online. We współpracy z nim możemy zarządzać dowolną liczbą sklepów internetowych w jednym miejscu.

Jak wyjść na wprost potrzebom klientów?

E-klienci oczekują możliwości wyboru dogodnej dla siebie formy zapłaty z towary lub usługi. Sytuacja, w której na stronie internetowej podajemy numer rachunku, prosząc klientów o przelew jest niedopuszczalna. Oczywiście, możemy spróbować działać w ten sposób, ale z pewnością nie przyciągniemy do siebie potencjalnych klientów. Co więcej, nawet klienci, którzy rozpoczną dokonywanie zakupów w naszym sklepie i wypełnia produktami wirtualny koszyk na zakupy, mogą bardzo łatwo stracić cierpliwość i po prostu go porzucić. 

System płatności firmy Dotpay 

Dotpay oferuje system łatwy w instalacji, którego integracja nie zajmuje zbyt wiele czasu, a jednocześnie bardzo prosty, niemal intuicyjny w użytkowaniu. Skorzystanie z usług polskiego operatora płatności pozwala na zaoszczędzenie czasu związanego z obsługą sklepu internetowego i wszelkich płatności. Przede wszystkim jednak oznacza komfort i bezpieczeństwo klientów. 
Dotpay proponuje różnorodne kanały dokonywania transakcji. Umożliwia zmniejszenie liczby kroków potrzebnych do sfinalizowania transakcji. Pozwala na dostęp do różnych kont bankowych i płatności kartą. Klienci, którzy coraz chętniej wykorzystują płatności kartowe, mogą wykonać ja szybko i sprawnie. 

Funkcjonalności takie, jak płatność jednym kliknięciem, płatność kartą za pomocą telefonu w module IVR czy płatność cykliczna to tylko jedne z wielu ułatwień, jakimi może posługiwać się właściciel sklepu, zarządzając płatnościami. 
Integracja systemu Dotpay z witryną sklepu jest bardzo prosta. Wystarczy odpowiednia wtyczka oraz wprowadzenie pewnych, podstawowych danych. Nie wszystkie systemy płatności oferują również możliwość zarządzania wieloma sklepami za pomocą jednego panelu. Dotpay gwarantuje sprzedawcy taką funkcję. Z jego pomocą właściciel sklepu szybko wyszuka dowolne płatności klientów, sprawdzi stan zamówień i płatności oraz przeprowadzi niezbędne analizy finansowe. 

 

 

 

 

Autor

Justyna Stankiewicz

Pracuję w branży e-commerce. Zajmuję się reklamą oraz kreowaniem wizerunku marki sklepu internetowego. Sklepy internetowe to przyszłość, powstaje ich coraz więcej i więcej.

Zobacz również